אחת אפס אפס 
הדמויות של אחת אפס אפס 
 
 כוכבי אחת אפס אפס    צילום: דודי מוסקוביץ    
אחת אפס אפס |
 

שוטר חסר מעצורים, רב פושעים מסוכן, פקד הזוי וגם שוטרת צעירה שמסבכת הכל: בואו להכיר את כל הדמויות של "אחת אחת אפס", סדרת המשטרה הכי חמה בסביבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לא קרה לכם שפשוט נמאס לכם? לא קרה לכם שרציתם לתפוס את הנהג שחתך אתכם, את הבחור שמטריד את הבחורה, את הפוליטיקאי המושחת שמחייך בטלוויזיה ולדפוק להם כמה מכות מרעננות במקום אסטרטגי? לא נמאס לכם לחיות בארץ שכל אחד יותר גבר מהשני, שלכל אחד יש מה להוכיח? שאנשים עוברים על החוק, דוחפים, חותכים פינות, מרמים, חושבים שמגיע להם? למה מה תעשה? ככה זה. אז זהו שלא. סדרת האקשן המשטרתית מגיעה כדי לעשות סדר. ובלאגן. הכירו את הדמויות שעומדות לעשות לכם הרבה אקשן:

 

השוטרים

 

 

אריק ארבל (עמוס תמם)

השוטר אריק ארבל
 השוטר אריק ארבל 
 צילום: דודי מוסקוביץ  
 

אריק הוא שוטר ישראלי טיפוסי. אריק הוא גבר של נשים, מחוספס, מסתורי ומיוסר. מעטות הנשים שלא רואות בו "פרויקט" ומאמינות שהן אלו שיצליחו סוף סוף להביא לו שקט נפשי ולביית אותו. אשתו רונית תפסה אותו בוגד בה ועזבה אותו. לאריק יש לו בן שמהווה ציר יציב בחייו, אם כי אריק לא מאד נוכח בחייו של תום בנו, כיוון שהוא שקוע כל כולו בעבודה.

 
 

אלכס יודאיוב (אפרת דור)

השוטרת אלכס
 השוטרת אלכס 
 צילום: דודי מוסקוביץ  
 

אלכס היא שוטרת חדשה מלאת מוטיבציה ואידיאלים. אלכס לא מאוד אוהבת את דמות המאצ'ו הישראלי. היא לתה לארץ בגיל צעיר ביחד עם אימה. היא נצמדת לעזרא ולומדת ממנו איך לפתור מקרים לאט ובהגיון. לאריק היא עוד תעשה צרות, גם בעבודה וגם בלב.

 

עזרא אלחנני (גולן אזולאי)

עזרא הבלש
 עזרא הבלש 
 צילום: דודי מוסקוביץ  
 

עזרא הוא בלש מבוגר ואיטי, שלא קודם בדרגה כי הרגיז מישהו למעלה. חכם כמו שועל זקן ויסודי כמו מחלה סופנית. שיתוף הפעולה עם אריק מסכן את תוכניות הפרישה של עזרא ואפילו את חייו, אבל גם יכול להוות את ההזדמנות האחרונה שלו להשיג את הקידום המיוחל בעבודה.

 

מוטי (מוריס כהן)

השוטר מוטי
 השוטר מוטי 
 צילום: דודי מוסקוביץ  
 

מוטי הוא בלש בן גילו של אריק ושותף מלא להרפתקאות שלו. מכיר את השטח והשטח מכיר אותו. העבריינים קוראים לו "מוטי המניאק" בגלל כל הפושעים שהוא כבר הכניס לכלא. יש לו כושר אכילה מדהים וכולם צוחקים עליו כשהוא לא עומד במשימות הגופניות, אבל אין מישהו שמפעיל כל כך הרבה סייענים ברחוב כמוהו ומריח סכנה מאלף קילומטר.

 

אפי (דן מור)

דן מור בתפקיד אפי
 דן מור בתפקיד אפי 
 צילום: דודי מוסקוביץ  
 

אפי הוא מורעל אמיתי של המשטרה. יעדיף תמיד להיות בשטח, לרדוף, לתפוס, לתת מכות. חייל טוב ונאמן שעוד לא הפך את ההתלהבות שלו לציניות.

 

יונתן בר-און (אלון פדות)

יונתן הוא חוקר יאחב"ל יעיל ויסודי, שימרר לאריק את החיים. הוא יעלה על כל הפרטים הקטנים בחיים של אריק וימצא בדיוק איפה הוא מרמה. יונתן הוא ההפך הגמור מאריק כמעט בכל דבר  אפשרי, אבל גם הוא עתיד לגלות כי יש גבולות שהוא מסוגל לחצות.

 

פקד ברקוביץ (שרון אלכסנדר)

ברקוביץ הוא המפקד של אריק, והאמת? אכפת לו בעיקר מהקידום של עצמו. קצת נמאס לו מאריק והשטויות שלו, אבל הוא נורא אוהב מעצרים שמופיעים בחדשות. פקד מזרחי יצטרך להחליט האם הוא באמת שוטר שאכפת לו מהחוק או רק פקיד ממשלתי שרוצה להתקדם. דווקא תתפלאו, הוא עוד יפתיע.

 

הפושעים

 

אסריאן בביוף (זהר שטראוס)

אסי בביוף הוא רב פושעים אינטיליגנטי, אחריו אריק עקב באובססיביות בשנה האחרונה. אירוע דרמטי בפתח הסדרה הופך את מערכת היחסים בין אריק לבינו למורכבת מאד.

 

דני בביוף (אלי אלטוניו)

דני הוא אחיו הצעיר של אסי. לדני לא קל להיות בן משפחה של הבוס הגדול. הוא צמא לכבוד ואחריות מצד אחיו אבל מקבל ממנו בעיקר עלבונות ולעג, דבר שמעורר בו זעם רב.

 

אנטולי (ולדימיר פרידמן)

אנטולי הוא איש הסוד של בביוף, שומר ראש, שליח, ואולי גם רוצח שכיר? אף אחד לא יודע מאיפה בדיוק הוא הגיע, אבל הוא היחיד  שבביוף ממש סומך עליו. יש לו סוד שיזעזע את הסדרה.

 

 

המשפחה של אריק

 

רונית ארבל (ריקי בליך)

רונית ארבל
 רונית ארבל 
 צילום: דודי מוסקוביץ  
 

רונית היא גרושתו של אריק ואם בנו. היא עובדת כרופאה ובין המשמרות שלה לשלו הם כלל לא מתראים. רונית ואריק נפרדו לאחר שהיא תפסה אותו עם מישהי אחרת. הוא רוצה בחזרה הביתה, היא רוצה מישהו אחר אבל קשה לה להתנתק ממנו.

 

תום ארבל

תום הוא בנו בן ה-7 של אריק, עדין ואינטיליגנטי. תום רוצה לזכות בהערכתו של אביו, אבל מתקשה למצוא איתו שפה משותפת.

 

אביגדור ארבל (אבריימה מור)

אביגדור הוא אביו חולה האלצהיימר של אריק. הוא מבין את אריק גם מבלי שיצטרך לדבר, אך בין השניים יש מתיחות על רקע הגירושים של אריק. הסיפור הזה עוד צפוי לשבור לו את הלב.

 

מרינה יודאיוב (נטשה מנור)

מרינה היא אמא של אלכס השוטרת. אשה קשת יום שרוצה בטובתה של בתה ומודאגת תמידית מהסיכונים המקצועיים שאלכס לוקחת. היא היתה רוצה שאלכס תמצא עבודה אחרת ותתחתן, עניין שמוביל לקונפליקט ביניהן.

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by